Czy wybrać biuro podróży

Obecnie wiele biur podróży bankrutuje, wobec czego nie ma się co dziwić, że turyści coraz częściej samodzielnie organizują swoje wycieczki i nie ma w tym nic dziwnego. Więcej »

 

Wakacje w ciepłym kraju

Chcesz pojechać gdzieś na wakacje, lecz nie wiesz do jakiego miejsca? Zatem chcę w tym momencie napisać nieco więcej na temat Chorwacji. Przecież Chorwacja jest członkiem Unii Europejskiej, od kilku dni, a więc to teraz nasi bliscy partnerzy. Nie ma najmniejszego sensu snuć jakichś rozważań dotyczących polityki Chorwacji – zastanówmy się co zrobić, jeżeli pragniemy wypocząć w Chorwacji, ale także trochę pozwiedzać. Może bardzo dobrym rozwiązaniem jest to by najzwyczajniej udać się do miejscowości Dubrownik? Przecież to jedno z najbardziej atrakcyjnych miast w naszym kontynencie.
Oczywiście nie jestem obiektywny, lecz trzeba mieć na uwadze, że naprawdę nie jestem w żaden sposób odosobniony w tej opinii. A więc jeśli poszukujesz tego miejsca, gdzie będziesz mógł popływać, ale także ujrzeć coś interesującego, raczej nie ma zbyt wielu ciekawszych miejsc, niż Dubrownik. Chociaż nie jest powiedziane, że tylko liczy się Chorwacja. Z całą pewnością Chorwacja to niezwykłe państwo, ale we wszystkich przypadkach należy jakoś doceniać pozostałe bałkańskie kraje. Np. rewelacyjna jest Czarnogóra, a więc nieduże państewko, które nieustannie się rozwija – pod każdym względem.