Czy wybrać biuro podróży

Obecnie wiele biur podróży bankrutuje, wobec czego nie ma się co dziwić, że turyści coraz częściej samodzielnie organizują swoje wycieczki i nie ma w tym nic dziwnego. Więcej »

 

Ulubione miejsca

gdansk-2-419916-mWiele osób posiada w Polsce swoje ulubione miasto, do którego chętnie powraca. Jedno lubią Kraków, inni Łódź, Warszawę, a jeszcze inni Poznań czy Trójmiasto. Jest to związane z upodobaniami, zainteresowaniami, a także w dużej mierze przygodami i doświadczeniami, ponieważ jak wiadomo, to wspomnienia w głównej mierze warunkują to, czy pobyt w danym mieście zaliczany jest to udanych czy też może mniej trafionych.

 

Warto jednak zwrócić uwagę na to, iż zanim ktoś uda się na wczasy zagraniczne, aby poznawać obcą kulturę i zabytki, powinien zastanowić się nad tym, jaka jest wiedza na temat własnej, krajowej kultury, ponieważ taka wycieczka po kluczowych polskich miastach z pewnością może zmienić zdanie zainteresowanego i sprawić, że zdecydowanie chętniej i częściej będzie zwiedział polskie miasta, które bez wątpienia mają swój urok.