Czy wybrać biuro podróży

Obecnie wiele biur podróży bankrutuje, wobec czego nie ma się co dziwić, że turyści coraz częściej samodzielnie organizują swoje wycieczki i nie ma w tym nic dziwnego. Więcej »

 

Hotel gwiazdkowy

Ludzie którzy lubią luksus nie odmawiają sobie najlepszego hotelu w okolicy. jednak co tak na prawdę nam mówi to że hotel ma pięć czy też mniej gwiazdek co na to wpływa i jak powinniśmy do tego podchodzić. Otóż mówi się i zostało to już przyjęte wśród ludzi że hotel z gwiazdką to prestiż To jest już tak powszechne że każda gwiazda czy to filmowa czy scenowa jeżeli jest w podróży to korzysta z noclegu tylko i wyłącznie z hotelu gwiazdkowego.

Rzeczywistość jest jednak inna. Możemy być rozczarowani i to nie rzadko bo korzystając z usług hotelu z gwiazdką jesteśmy w stanie stwierdzić że nie różni się niczego od innego hotelu bez tej gwiazdki który ma zamiast tego dobrą opinię. Nie można też do końca stwierdzać że nie jest tak że hotel pięciogwiazdkowy jest super i ma wszystko na swoim miejscu. Bo prawda jest taka że gdy hotel sprawuje się na tą piątkę to ona walczy o to aby ten tytuł utrzymać i by pokazać że tak właśnie jest. Nie jest tak natomiast w przypadku hoteli trzygwiazdkowych dlatego to własnie taki istotny aspekt który ukazuje prawdę potwierdzoną ludzi będących tam.