Czy wybrać biuro podróży

Obecnie wiele biur podróży bankrutuje, wobec czego nie ma się co dziwić, że turyści coraz częściej samodzielnie organizują swoje wycieczki i nie ma w tym nic dziwnego. Więcej »

 

Domek do wynajęcia

Domek do wynajęcia staje się coraz bardziej atrakcyjna a zarazem dostępna oferta dla każdego spragnionego wypoczynku wczasowicza. Skąd to nagle zainteresowanie tego typu oferta? Odpowiedz na to pytanie jest bardzo prosta. Oferta hotelowa przy tym jak właściciele domków do wynajęcia starają się przyciągnąć klientów podnosząc standardy lub dokładając atrakcje dostępne dla wynajmujących – najczęściej zupełnie za darmo – nie jest już tak atrakcyjna jak kiedyś.

Nierzadko rzeczy za które wynajmując pokój w hotelu musielibyśmy dopłacać i to czasem całkiem sporo właściciele domków oferują nam całkowicie bezpłatnie. Wraz ze wzrostem konkurencyjności oferty domków do wynajęcia poszukując oferty możemy zazwyczaj wybierać pomiędzy domkami znajdującymi się w rożnym standardzie wyposażenia. Nie rzadko przy wyjazdach zorganizowanych w większych grupach może okazać się ze oferta domków letniskowych będzie dla nas również dużo bardziej atrakcyjna od oferty hotelowej. Nie rzadko zakwaterowanie kilku osób w hotelu jest dużo większym obciążeniem dla portfela niz znalezienie ciekawego i często nieźle wyposażonego domku do wynajęcia.