Czy wybrać biuro podróży

Obecnie wiele biur podróży bankrutuje, wobec czego nie ma się co dziwić, że turyści coraz częściej samodzielnie organizują swoje wycieczki i nie ma w tym nic dziwnego. Więcej »

 

Co warto zobaczyć w Polsce?

Każdy Polak, którego by zapytano, jakie miasta w Polsce ceni najbardziej, mógłby znaleźć inne odpowiedzi, jednak część z nich z pewnością by się pokrywała. Na liście najbardziej cenionych i chwalonych miast jest bez wątpienia Kraków. Nic dziwnego, ponieważ jest to miasto posiadające swój wyjątkowy urok i klimat, a każdy turysta, który się tutaj pojawia zakochuje się w okolicy i z żalem opuszcza to piękne miasto. Można podziwiać klimat rynku, zabytki, posiadające swoją długą, po części znaną wszystkim historię.

 

Nic dziwnego, iż osoby, które przyjeżdżają do Krakowa nie pozostają bierne, lecz długo i aktywnie spacerują po mieście, aby móc poznać każdy uroczy zakątek. W przerwach można wstąpić do barów, uroczo przygotowanych kawiarenek na obiad czy na kawę. Wszędzie można poczuć przyjazny klimat i doskonałe nastawienie ludzi, którzy są przyzwyczajeni do dużej liczby turystów i witają ich z dużą życzliwością.