Czy wybrać biuro podróży

Obecnie wiele biur podróży bankrutuje, wobec czego nie ma się co dziwić, że turyści coraz częściej samodzielnie organizują swoje wycieczki i nie ma w tym nic dziwnego. Więcej »

 

Azja to kontynent, na którym mieszka największa liczba ludności

hong-kong-1436574-mAzja jest najpotężniejszym kontynentem na świecie, nie tylko pod względem terytorialnym ale przede wszystkim pod względem ludności zamieszkującej ten kontynent. Jest to kontynent, który lideruje na liście największej liczby ludności, co niewątpliwie świadczy o tym, że ten kontynent musi naturalną koleją rzeczy rozwijać się w niesamowicie szybkim tempie, ponieważ przyrost naturalny z roku na rok jest tam coraz większy.

Azja jest jednak kontynentem, który wywiązuje się z tego zadania bardzo dobrze, ponieważ takie państwa jak Chiny, Japonia, już teraz są w ścisłej czołówce gospodarki rynkowej świata, co świadczy o tym, że miejsc pracy tam nie brakuje, jednak wciąż słychać głosy, że praca tam jest na niskim poziomie zarobkowym. Można jednak przypuszczać, że z roku na rok sytuacja będzie się poprawiać, ponieważ coraz większa liczba europejczyków decyduje się na wyjazd do krajów Azji, w celu podjęcia pracy w najbogatszych krajach i to wymusza na władzach państw, aby podnosić zarobki, by poszczególne państwa i cały kontynent był oceniany pozytywnie.